OTEVÍRACÍ DOBA


Obchod Květinářství Beruška je v současné době uzavřena. Svým zákazníkům se omlouváme a budeme se na vás těšit opět po otevření

NOVINKY - INFORMACE

Objednávky přijímáme telefonicky, e-mailem, přes zprávy na facebooku a osobně na prodejně. Po Praze rozvážíme dle domluvy při objednání ( 250,-).KE KAŽDÉ U NÁS ZAKOUPENÉ ŘEZANÉ KYTICI DOSTANETE VÝŽIVU DO VODY JAKO DÁREK ZDARMA

V našem obchodě příjímáme platby kartou

O NÁS

Dům, který i s obchodem postavil a proslavil můj pradědeček svojí výrobou a prodejem cukrářských výrobků, jsem se rozhodla znovu -  jako jeho pravnučka - vrátit do povědomí sousedů ze Strašnic ( Praha 10) , jako dobrý obchod s příjemným přístupem k zákazníkům, jak vždy bývalo zvykem.

Obchůdek jsme spolu s příslušnými prostory převzali v nevyhovujícím stavu, po předchozím nájemníkovi. Protože jsme veškeré práce dělali vlastními silami, jeho rekonstrukce zabrala několik měsíců. Vyměnili jsme elektrické rozvody, udělali novou podlahu, zdi, stropy, zateplili a opravili vše, co bylo potřeba. Konečný výsledek se nám líbí a je podle našich představ.

 Z tmavého vlhkého a neudržovaného prostoru jsme v podstatě sami vykouzlili světlý, čistý krámek, kde Vás potěší nejen nabídka hrnkových a řezaných rostlin, ale i spousta dárků a různých bytových doplňků. Vstřícný přístup a komunikativní jednání je naší prioritou. Snažíme se Vám vyjít vstříc s jakýmkoliv přáním a poradit s jakýmkoliv problémem či dotazem. Není vyjímkou objednání zboží, které není zrovna na skladě, či pomoc v odborné péči o rostliny. 

Obchod je umístěn v ulici Krátká, která je souběžná s ulicí Černokosteleckou ( pod hřbitovem). Dostanete se k nám tramvají buď o jednu zastávku dále za Krematoriem Strašnická ( zastávka Vozovna Strašnice), nebo jednu zastávku od stanice metra Strašnická. Jsme sice o kousek dále, ale přesto jsou naše ceny pohřebních věnců a kytic až o polovinu levnější,než v květinářstvích umístěných v okolí hlavního vchodu do hřbitovů. Po domluvě a zaplacení adekvátního poplatku, je možné doručit vazbu přímo do obřadních síní před zahájením smutečního obřadu a nebo možnost vyzvednutí přímo v obchodě i mimo otevírací dobu.

Taktéž ceny řezaných květin i rostlin v květináčích, svícnů, či věnců vhodných nejen k ozdobení hrobů jsou u nás ve Strašnicích bezkonkurenčně nejlevnější bez ztráty na kvalitě.